Druhý Ubisoft Forward bude 10. septembra a údajne sa ukáže aj remake Prince of Persia

Druhý Ubisoft Forward bude 10. septembra a údajne sa ukáže aj remake Prince of Persia

 

Špekulácie sa rozbehli.

Aj sme špekulovali, kedy Ubisoft plánuje odvysielať svoju druhú časť podujatia Ubisoft Forward. Vedeli sme totiž, že to bude v septembri, no presný dátum nebol zverejnený. To už však neplatí, pretože francúzsky vydavateľ oznámil, že nové podujatie sa začne 10. septembra od 21:00 nášho času.

Ubisoft sľubuje odmeny pre hráčov, nové hry a nové ohlásenia týkajúce sa už oznámených hier. V krátkom teaseri môžeme vidieť hry HyperScape, Watch Dogs: Legion, Rainbow Six: Siege a ďalšie.

Nás však asi najviac zaujímajú hry, ktoré na tomto traileri zobrazené neboli. Oficiálny Twitter účet hry Immortals Fenyx Rising (bývalý Gods & Monsters) totiž poskytol informáciu, že na podujatí sa dočkáme plného predstavenia tejto hry a to pravdepodobne vrátane finálneho dátumu vydania.

Ďalej tu máme Rainbow Six: Quarantine z ktorého sme nevideli ešte ani jednu sekundu a asi by už bolo na čase nám ju konečne ukázať. A na záver ešte jedno malé-veľké prekvapenie.

Herný insider Okabe totiž naznačil, že na Ubisoft Forward sa dočkáme ohlásenia týkajúceho sa série Prince of Persia. Vyzerá to tak, že Ubisoft nám konečne oznámi remake Prince of Persia: Sands of Time, hry z roku 2003. A ak sa pýtate, kto je Okabe a prečo by sme jeho náznakom mali veriť, tak Okabe niekoľko mesiacov pred ohlásením Far Cry 6 prezradil detailné informácie o hre a to vrátane zasadenia a niektorých možností v hre. Takže jeho kontakty v Ubisofte určite nie sú zlé.

Či sa nemýli ani v tomto prípade uvidíme 10. septembra.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk