Nečakaným úspechom roka 2020 je hra Fall Guys. Jej predaje môžu ostatní závidieť

Nečakaným úspechom roka 2020 je hra Fall Guys. Jej predaje môžu ostatní závidieť

 

Jedna z najpredávanejších hier tohto roka.

Ak by som sa vás spýtal ešte pred mesiacom, aké sú podľa vás najpredávanejšie hry tohto roka, tak ten zoznam by asi obsahoval známe mená ako The Last of Us: Part II, Call of Duty, GTA a ďalšie stálice. Ale v žiadnom zozname by sa asi nenachádzala hra Fall Guys: Ultimate Knockout.

A predsa sa tam na konci tohto roka určite zaradí. Hra vyšla začiatkom augusta a toto netradičné poňatie Battle Royale žánru si získalo srdcia hráčov a doslova zbúralo rebríčky popularity. Počas posledných dvoch dní boli ohlásené dva míľniky.

Hra sa stala suverénne najsťahovanejšou hrou vrámci predplatného Playstation Plus, kde prekonala oveľa väčšie a populárnejšie značky spoločnosti Sony. A tento úspech pripomína hru Rocket League, ktorá taktiež vystrelila tak, že Sony ju hneď pri vydaní zaradila do ponuky Playstation Plus.

Nie je to však len o stiahnutiach vrámci Playstation Plus. Vydavateľ Devolver Digital totiž ohlásil, že hra predala na Steame už viac ako 7 miliónov kópií a nepochybne sa zaradí medzi tie najpredávanejšie hry na platforme v roku 2020.

A to nám ešte chýba verzia pre Xbox One a Nintendo Switch. Tú však vývojári sľubujú už čoskoro.

Už dnes počas Opening Night Live by sme sa mali dozvedieť, čo majú pre nás vývojári prichystané vrámci druhej sezóny tejto nečakane populárnej hry.

Zdroj: Gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk