Horizon: Zero Dawn vychádza už zajtra, no PC port nie je dokonalý

Horizon: Zero Dawn vychádza už zajtra, no PC port nie je dokonalý

 

Štúdio však už pracuje na opravách.

Už zajtra (alebo dnes o polnoci) sa PC hráči dočkajú prvej veľkej Playstation 4 exkluzivity na tejto platforme (Death Stranding nerátame, pretože hra mala ohásený PC port ešte pred vydaním PS4 verzie). Holandské štúdio Guerrilla Games totiž na túto platformu prináša svoj hit z roku 2017, Horizon: Zero Dawn a to vrátane expanzie Frozen Wild.

Hru si môžete na Steame stiahnuť už teraz a tá si z vášho disku odhryzne nie až tak strašných 67,1GB, no ak ste si hru kúpili na Epic Games Store, tak si ju budete môcť stiahnuť až zajtra.

Guerrilla Games však upozorňuje na to, že port nie je dokonale vyladený a máte sa pripraviť na niekoľko nepríjemných problémov, ktoré by však mali byť čoskoro vyriešené.

  • V hre zatiaľ nefunguje Anisotropic Filtering a toto je pre štúdio najvyššia priorita
  • Na niektorých zostavách možno zažijete stuttering pri preskúmavaní sveta, aktualizácii UI, aktualizácii questov alebo pri presunutí kamery počas cutscén
  • Niektoré animácie boli dizajnované tak, aby fungovali iba v 30FPS, čo znamená, že aj napriek tomu, že hra bude u vás fungovať vo vyššom framerate, tak obnovovacia frekvencia animácií zostáva „po starom.“ Na tento problém hľadá štúdio odpoveď

Ak však chcete hru vidieť v plnej svojej kráse, tak nech sa páči, nižšie nájdete zábery z hrania v dynamickom 4K/60FPS.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk