Fyzická edícia Microsoft Flight Simulator je fascinujúca a masívna

Fyzická edícia Microsoft Flight Simulator je fascinujúca a masívna

 

Pripravte sa posedenie plné menenia diskov.

Pred niekoľkými dňami sme sa dočkali oficiálneho dátumu vydania Microsoft Flight Simulator na PC. Hra príde 18. augusta a okrem toho, že sa k nej viete dostať cez predplatné Xbox Game Pass a samozrejme aj cez štandardnú digitálnu distribúciu (hra však zatiaľ nepríde na Steam), tak získať môžete aj klasickú krabicovú verziu – ak teda patríte k PC hráčom, ktorí stále kupujú krabicové verzie.

Na vydaní krabicovej verzie hry spolupracuje Microsoft so spoločnosťou Aerosoft a jej odhalenie sprevádza fascinácia. Totižto, Microsoft Flight Simulator príde na PC na 10 DVD diskoch. A aby ste sa cítili skutočne old-school, tak sa dočkáte aj manuálu. Okrem neho sa v balení nachádza aj kód na registráciu hry, ktorý je na cool kartičke.

To, že si však Microsoft Flight Simulator nainštalujete z disku však samozrejme neznamená, že sa vyhnete aktivácii. Hra sa síce bude dať hrať v offline režime, no pre optimálny zážitok odporúčajú vývojári pripojenie k internetu. Počasie v hre, denná doba a lietadlová doprava sa totiž v hre budú nastavovať podľa reálneho sveta a niektoré vysokodetailné modely letísk a prostredia budú taktiež uložené v cloude. Aj bez toho si však hra pýta 150GB a ideálne aj SSD disk, takže sa skutočne máme na čo tešiť.

Prvý Flight Simulator vyšiel v roku 1982 a zaberal 360kb na starých veľkých disketách... Tomu sa povie pokrok.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk