World of Warcraft: Shadowlands vstupuje budúci týždeň do closed bety

World of Warcraft: Shadowlands vstupuje budúci týždeň do closed bety

 

Novej expanzie slávneho MMORPG sa dočkáme na jeseň.

Nový datadisk “WoWka” by mal uzrieť svetlo sveta niekedy v jeseni a Blizzard už pomaly začína dávkovať informácie o tom, na čo sa môžu hráči tohto masívneho RPG tešiť. Počas včerajšieho livestreamu tvorcovia oznámili, že budúci týždeň začne betatest novej expanzie s názvom Shadowlands. Tak ako pri minulých datadiskoch, aj tu budú mať hráči príležitosť nahliadnuť do nového sveta, ktorý Blizzard pripravuje. 

Pozvánky do betaverzie bude Blizzard posielať začiatkom budúceho týždňa a na to, aby ste mohli byť zaradení, musíte vo svojom účte povoliť prijímanie pozvánok do betatestov. Ak chcete hrať na serveroch s betaverziou, musíte si stiahnúť špeciálneho klienta z Battle.net launchera. 

Počas livestreamu oznámili tvorcovia zmeny, ktoré môžu čakať hráči z alfa testov. Veľkou zmenou prešiel nový dungeon Torghast, ktorý má byť roguelike novinkou vo WoWku. Na ten mali hráči obmedzené množstvo pokusov každý týždeň. Toto obmedzenie by malo byť v bete zrušené. 

Hranie počas betatestov sa zdá byť celkom komplexným zážitkom, ak chcete vidieť novú expanziu. Hráči budú môcť levelovať svoj charakter až do maximálneho možného levelu. Podľa tvorcov tam zažijete všetko, čo vás čaká v novej expanzii, no samozrejme musíte očakávať množstvo bugov. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk