Ako na cheaterov v CS:GO? No predsa cheatmi!

Ako na cheaterov v CS:GO? No predsa cheatmi!

 

Ochutnali vlastnú medicínu.

Geniálny spôsob ako sa pomstiť cheaterom v CS:GO vymyslel ScriptKid. Na internet zavesil takzvaný bait softvér, ktorý sa tvári ako cheat do hry, ale ako iste už tušíte, nepôjde o skutočný softvér určený na podvádzanie. Na miesto toho urobí z mučiteľa mučeníka.

ScriptKid naprogramoval softvér, ktorý sa tvári ako hack do CS:GO a k nemu vytvoril dokonca samostatnú webovú stránku. Aby sa darebáctvo naozaj podarilo, zaplatil si dokonca aj reklamu na Google. K jeho "cheatom" sa tak mohlo dostať naozaj veľké množstvo ľudí.

Potom už stačilo len počkať a s diabolským úsmevom na tvári sledovať karmu v akcii. Po aktivácii softvéru v hre začne dotyčného cheatera softvér parádne trolliť a ako sa ukázalo, naozaj kreatívnym a vtipným spôsobom. Upálenie vlastným granátom a zablokované ovládanie sú len špičkou ľadovca.

Cheateri boli potrestaní ďalšími metódami, z ktorých jedna z mojích naj, je fejková hláška o odistení bomby - The bomb has been defused, kedy si dotyčný myslí, že bombu odistil, ale tá následne vybuchuje. Celú troll kompiláciu si môžete pozrieť ScriptKidovom kanáli, podobným spôsobom v minulosti zatočil aj s PUBG cheatermi. Len tak ďalej! 

Zdroj: gamerant, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk