Bungie nám čoskoro predstaví, čo ďalej s Destiny 2

Bungie nám čoskoro predstaví, čo ďalej s Destiny 2

 

Veľká jesenná expanzia sa blíži.

Destiny 2 je momentálne v treťom roku svojho života a zdá sa, že Bungie neplánuje reštart odznova v podobe trojky, ale bude naďalej podporovať túto hru novými expanziami a obsahom. V tradičnom Destiny cykle je vždy kráľom veľká jesenná expanzia a inak tomu nebude asi ani v tomto roku. Predsa len, tajuplné lode sa neblížia k Zemi len tak pre nič za nič.

A zdá sa, že k odhaleniu novej expanzie príde 9. júna. Tak trochu schizofrenicky sme sa to dozvedeli v najnovšom TWAB (This Week at Bungie), kde komunitný manažér David Dague napísal „...keď je vám cyklus Destiny povedomý, tak sa určite pýtate, kedy začneme konverzáciu o tom, čo bude ďalej. Zatiaľ nemôžeme stanoviť presný dátum, no bude to čoskoro. To je sľub. Vieme, že ste hladní po novinkách a my sa nevieme dočkať kedy vám všetko odhalíme.“

Určite si poviete, ako teda vieme, že to bude 9. júna? No možno preto, že v tom istom TWAB napísal svoj príspevok aj producent Justin Truman, ktorý síce neprezradil presný dátum, ale povedal, že to bude o 12 dní. A nakoľko TWAB vyšiel včera (28.5.2020) tak je asi zrejmé, že to bude 9. júna. Navyše, 9. júna je utorok a Bungie malo vždy veľké streamy a ohlásenia v utorky, takže to do seba všetko zapadá.

Pred začiatkom veľkej expanzie sa však hráči ešte dočkajú jednej plnej sezóny, ktorá zatiaľ nemá stanovený názov. 9. júna sa však skončí táto sezóna, Season of the Worthy.

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk