• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Predpoklady sa opäť napĺňajú: Ďalšia „Mystery Game“ je Borderlands: The Handsome Collection
Predpoklady sa opäť napĺňajú: Ďalšia „Mystery Game“ je Borderlands: The Handsome Collection

Predpoklady sa opäť napĺňajú: Ďalšia „Mystery Game“ je Borderlands: The Handsome Collection

 

Epic Games a jeho najnovší giveaway.

Pandora vás už netrpezlivo očakáva. Nie je to síce taká bomba ako GTA V, ale myslím si, že aj staršia Borderlands: The Handsome Collection má stále čo ponúknuť. Ak ste ju ešte nehrali, o to lepšie a ak aj áno, aspoň si rozšírite knižnicu na Epic Games.

Borderlands: The Handsome Collection obsahuje kolekciu hier Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-sequel, súčasťou je aj season pass, takže dostanete kompletný balíček so všetkými DLC. Všetky Borderlands hry sú známe prepracovanou kooperáciou a to aj v lokálnom režime. A práve spoločné objavovanie rozsiahleho a šialeného sveta je pravou zárukou zábavy na planéte Pandora.

Borderlands je zaujímavý svojím umeleckým grafickým spracovaním a je to jedna z mála hier, ktorá v sebe kombinuje prvky akcie, RPG a k tomu ponúka aj plnú kooperáciu. Misie a postavy sú skutočne zábavné a hra je plná obsahu. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych postavičiek, podľa toho, ktorá najviac vyhovuje vášmu hernému štýlu. Či už je to ostreľovanie nepriateľov na diaľku alebo nemilosrdné zabíjanie tvárou v tvár. Hru si môžete aktivovať vo svojom Epic Launcheri. Akcia trvá do 4. júna 2020. 

Zdroj: Epic Games Store

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk