Agresívny anti-cheat Valorant skúšajú cheateri. Už 9000 z nich padlo

Agresívny anti-cheat Valorant skúšajú cheateri. Už 9000 z nich padlo

 

Štúdio sa podelilo so štatistikami.

Valorant si napriek faktu, že je vo fáze bety získava obrovské množstvo fanúšikov a zdá sa, že sa nám na trh chystá nová masívne populárna kompetitívna FPS hra. Najviac negatívneho kriku je zatiaľ okolo agresívnej anti-cheat ochrany Vanguard o ktorej sme už niekoľkokrát písali.

Napriek tomu, že táto ochrana je otravná a má viacero nežiaducich účinkov na počítače je zrejmé, že je aj veľmi účinná. A napriek tomu si hráči nedajú povedať a Riot Games tak rozdáva bany a to aj v prípade, že cheat použijete v Practice móde.

Phillip Koskinas zo štúdia Riot sa už stihol na sociálnej sieti Twitter pochváliť, že 8873 cheaterov bolo zabanovaných. Následne však dodal, že nešlo o HW ID bany, ale o jednoduché bany účtov, no vzhľadom na to, že k beta kľúčom je ešte stále problém dostať sa, tak to určite túto skupinu hráčov odradí.

Koskinas priznal, že cheateri pravdepodobne postupne nájdu cesty ako túto anti-cheat ochranu obchádzať, no štúdio bude ďalej pracovať na jej vylepšovaní a na potlačovaní cheaterov a cheatov. Riot Games dodal, že toto je iba začiatok.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk