Uvidíme vo World of Warcraft Classic expanziu The Burning Crusade?

Uvidíme vo World of Warcraft Classic expanziu The Burning Crusade?

 

Blizzard pravdepodobne poteší WoW komunitu pokračovaním Classicu vydaním The Burning Crusade Classic.

Blizzard vytvoril pre obmedzenú skupinu hráčov prieskum v ktorom zisťoval záujem hráčov o pokračovanie Classic World of Warcraft vydaním expanzie The Burning Crusade v respektíve v tomto prípade The Burning Crusade Classic. V prvom prieskume sa chceli dozvedieť ako veľmi by hráči chceli pokračovanie expanziou The Burning Crusade, prieskum obsahoval jednoduchú otázku: "Ako veľký je váš záujem o "Classic" verziu expanzie The Burning Crusade" s piatimi možnosťami od "Nemám vôbec záujem" až po "Mám extrémne veľký záujem". Ďalší prieskum obsahoval otázky týkajúce sa názorov hráčov na to ako by malo pokračovanie "Classicu" The Burning Crusade začať.

Znova mali hráči na výber z piatich možností, jedna z nich napríklad: "Začiatok s novou postavou od levelu 58 na novom Burning Crusade servery", posledná možnosť, ktorú hráči mohli vybrať je "ani jedno z uvedených". Aj keď bol tento prieskum zatiaľ odoslaný len obmedzenému počtu hráčov, je dosť pravdepodobné, že časom sa tohto prieskumu budú môcť zúčastniť všetci hráči.

Avšak, týmto prieskomom ale Blizzard oficiálne ešte nepotrvdil, že "Classic" World of Warcraft bude mať pokračovanie expanziou The Burning Crusade, ale rozhodne vzbudil pozornosť Blizzard a hlavne WoW komunity a dodal tak nádej hlavne hráčom, ktorý obľubovali staršie expanzie.

Zdroj: PCGAMER

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk