Diablo 4 nám predstavuje novú nepriateľskú rasu

Diablo 4 nám predstavuje novú nepriateľskú rasu

 

A k tomu pravidelný nával nových informácií.

Štúdio Blizzard včera vydalo tzv. Quarterly Update, čiže akýsi informačný článok, ktorým sa autori chcú spojiť bližšie s komunitou a prezentovať im to, na čom konkrétne v hre pracujú a taktiež ho používajú aj na predstavenia noviniek v hre Diablo IV.

V prvom rade UI dizajnérka Blizzardu Angela Del Priore okomentovala spätnú väzbu od hráčov, ktorú získali počas minuloročného BlizzConu. Asi najdôležitejšou informáciou v tomto segmente je fakt, že inventár výbavy vašej postavy bude mať ikony s rovnakou veľkosťou pre každý slot. Blizzard taktiež upravil saturáciu a jasnosť inventára, aby bol prehľadnejší a lepšie použiteľný.

Action Bar sa opäť posunie do stredu obrazovky, nakoľko v builde na BlizzCone sa nachádzal naľavo, no hráčom sa to zjavne nepáčilo. Blizzard taktiež potvrdil podporu gamepadu pri PC verzii Diablo IV.

Diablo IV je totiž prvou hrou v sérii, ktorá je vyvíjaná zároveň aj na PC a aj na konzoly čo sa prejavilo aj takýmto spôsobom. Okrem toho sme sa dozvedeli o vylepšenom co-ope na jednej obrazovke, ktorý po novom umožní obom hráčom vykonávať úpravy bez toho, aby museli čakať, pokiaľ prvý hráč svoje úpravy dokončí.

Novou rasou nepriateľov budú Cannibals, ktorí boli predstavení videom a to si môžete pozrieť nižšie.

Blizzard zatiaľ neprezradil, kedy máme očakávať vydanie Diablo IV, no čo-to možno naznačil...

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk