Nvidia sa chváli číslami: GeForce Now má už milión zákazníkov

Nvidia sa chváli číslami: GeForce Now má už milión zákazníkov

 

Asi to bude o trochu viac ako konkurencia.

Nvidia pred časom oficiálne spustila svoju streamovaciu službu GeForce Now a okrem jednej kontroverzie týkajúcej sa stiahnutia podpory Battle.net to zatiaľ vyzerá na celkom pokojné a úspešné spustenie.

GeForce Now umožňuje hráčom využívať ich vlastné hry na Steame a Epic Games Store a hrať ich prakticky kdekoľvek, kde je dostatočne stabilné a rýchle pripojenie k internetu. A to všetko buď zdarma s obmedzeniami, alebo za mesačný poplatok 5,49€. A vďaka tomuto poplatku si môžete užívať hranie vo FullHD rozlíšení so zapnutým ray-tracingom bez nutnosti vlastnenia výkonného hardvéru a prvých 90 dní máte na účet podniku.

A zdá sa, že táto ponuka hráčov zaujala. Nvidia totiž vydala vyhlásenie v ktorom tvrdí, že počet používateľov služby už prekročil hranicu jedného milióna. Toto číslo zahŕňa aj tých, ktorí používajú „free tier“ a aj tých, ktorí si platia mesačný poplatok.

„Mnohí v hernom priemysle sú nadšení z technológie GeForce Now. A to je iba začiatok. Prednedávnom sme prekonali hranicu na začiatku cloud hrania, ktoré odbúrava bariéry. Viac ako 1 milión nových hráčov sa rozhodli pre cloud hranie buď tým, že používajú „free tier“ alebo sa rozhodli pre Founders predplatné, ktoré ponúka 90-dňové obdobie zdarma.“

„Toto skúšobné obdobie je dôležité pre hráčov, vývojárov a vydavateľov, aby si vyskúšali prémiové hranie s minimálnou nutnosťou viazania sa, zatiaľ čo my pracujeme na zlepšovaní našich služieb.“

Nvidia dodala, že očakáva, že niektorí vývojári a vydavatelia z GeForce Now „vlaku“ vystúpia a svoje hry z ponuky stiahnu, no podľa ich slov plánujú v najbližšej dobe pridať do zoznamu podporovaných hier ďalších 1500 titulov, ktoré majú motivovať hráčov, aby si predplatné ponechali.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk