Microsoft Flight Simulator bude obsahovať všetky letiská na Zemi

Microsoft Flight Simulator bude obsahovať všetky letiská na Zemi

 

Iba niektorým sa však dostane špeciálna pozornosť.

Aj keď si uvedomujeme, že chystaný Microsoft Flight Simulator asi nebude šálka kávy pre každého, tak treba uznať, že hra vyzerá veľmi pôsobivo a to nie len vizuálne ale aj z hľadiska toho, čo bude obsahovať. Testovanie hry už prebieha a prvé dojmy (tie leaknuté) vyzerajú byť viac ako pozitívne a fanúšikovia sa tak majú skutočne na čo tešiť.

V najnovšom vývojárskom videu sa režisér hry Sven Mestas zo štúdia Asobo rozpovedal o letiskách. Pretože ak plánujete lietať, tak logicky bolo fajn mať aj možnosť niekde pristáť. A vývojári potvrdili, že Microsoft Flight Simulator bude obsahovať všetky letiská, ktoré sa nachádzajú na Zemi. Navyše, manuálne budú upravovať 37 tisíc letísk a 80 najväčších letísk na Zemi zas dostane špeciálnu pozornosť, ktorá zaručí ich vernosť oproti skutočným predlohám.

Celý proces fungoval tak, že vývojári vytiahli databázu letísk z Microsoft Flight Simulator X a následne upravili letiská na základe satelitných záberov. Vďaka tomu sa tieto letiská podobajú svojim reálnym predlohám.

V kombinácii so striedajúcim sa systémom dňa a noci a meniacim sa počasím to vyzerá, že tí, ktorí prahnú po ultimátnej leteckej simulácii sa dočkajú niečoho, čo sa im bude určite páčiť.

Microsoft Flight Simulator príde v priebehu roka 2020 na PC a bude súčasťou predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk