Dying Light dostal 5 rokov po vydaní nové rozšírenie a hra bude cez víkend zdarma

Dying Light dostal 5 rokov po vydaní nové rozšírenie a hra bude cez víkend zdarma

 

Keď už je tá dvojka v nedohľadne...

Keď už poľské štúdio Techland ohlásilo odklad druhého dielu Dying Light na neurčito, tak to nepriamo znamená aj to, že jednotka ešte úplne neukončila svoje pôsobenie a napriek tomu, že oslávila 5. výročie od vydania, tak dostáva stále pravidelné nádielky nového obsahu. A tá ďalšia prišla teraz.

Názov nového rozšírenia je Story Mode. Ide prakticky o ľahkú náročnosť hry, ktorá upraví niekoľko aspektov tak, aby ste sa pri hraní nemuseli toľko stresovať. Vaše útoky budú udeľovať viac poškodenia a uberať menej staminy. Pri páde z výšky nestratíte také množstvo zdravia a medkity obnovia dvojnásobné množstvo zdravia. A keby ste náhodou aj tak zomreli, tak stratíte iba polovičnú porciu skúseností.

Dni budú navyše dlhšie a noci kratšie a to znamená menej času, kedy budete musieť čeliť nebezpečným Volatiles. Peňazí bude viac a airdropy ostanú na mape dvojnásobné množstvo času. Prakticky jedinou nevýhodou nového módu je fakt, že budete dostávať menej „Legend experience“ takže vám levelovanie tohto stromu schopností bude trvať dlhšie.

Pri príležitosti 5. výročia majú navyše vývojári pripravené nové herné podujatia, pričom každý týždeň budú k dispozícii nové udalosti a nové prostriedky na likvidáciu zombíkov.

A aby toho nebolo málo, vývojári ohlásili, že v prípade záujmu si môžete hru vyskúšať počas tohto víkendu na Steame úplne zdarma. Takže hor sa do sťahovania.

Zdroj: Techland

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk