Nové štúdio Take-Two dostalo neoficiálne názov a tvorcovia Mafie 3 nepracujú na štvorke

Nové štúdio Take-Two dostalo neoficiálne názov a tvorcovia Mafie 3 nepracujú na štvorke

Nové informácie od vydavateľa.

Take-Two koncom minulého týždňa informovalo investorov o svojich finančných úspechoch za posledné tri mesiace a okrem toho taktiež prezradili, že momentálne majú vo vývoji najväčší počet hier v histórii vydavateľa. Už teraz vieme, že vydavateľ založil štúdio Cloud Chamber, ktorí pod seba prebrali sériu Bioshock.

Ten je však stále niekoľko rokov od ohlásenia a vydania. Preto bude zaujímavejšie sledovať projekty, ktoré nám Take-Two údajne ukáže už v tomto roku. Prvým z nich by mala byť nová hra štúdia Hangar 13, tvorcov Mafie III. Tí však podľa redaktora Jasona Schreiera nepracujú na štvorke, ale na úplne novej IP. Ak ste teda boli v očakávaní novej Mafie, tak tá je buď vo vývoji v inom štúdiu, alebo nie je vo vývoji vôbec.

Take-Two si taktiež nechalo zaregistrovať webové stránky a ochrannú známku na názov 31st Union Studios a podľa všetkého ide o nový názov štúdia, ktoré už dávnejšie založil tvorca Dead Space série Michael Condry. A práve hra tohto štúdia by mala byť tou druhou predstavenou hrou Take-Two v tomto roku.

Ani o tomto projekte však nemáme zatiaľ žiadne nové informácie.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk