Chcete Skyrim s dobrou hrateľnosťou? Tak čoskoro vyskúšajte tento mod

Chcete Skyrim s dobrou hrateľnosťou? Tak čoskoro vyskúšajte tento mod

 

Priznajme si to. Súbojový systém v Skyrime za veľa nestojí.

Ak ste náhodou ako ja, že vám sekanie mečom v Skyrime neprišlo nejak extra zábavné, tak vedzte, že aj na túto chorobu našli moderi liek. A na inšpiráciu použili hru, pri ktorej je súbojový systém ozdobou – Sekiro: Shadows Die Twice.

Moder Lert Krush si dal tú námahu a priniesol hráčom mod s názvom Skyrim Die Twice, ktorý si berie zo Sekira to najlepšie a aplikuje to do Skyrimu. Preč je tak nezáživné sekanie mečom. Odteraz je dôraz kladený na „unavenie“ protivníka odrážaním jeho útokov a následne zaútočenie.

Hráč má navyše k dispozícii zlepšenú mobilitu, ktorá mu umožňuje kotúle do strán a dovolí vám napríklad aj odrážať útoky lukom. Na druhej strane je však pravdou, že animácie sa ani zďaleka Sekiru nepribližujú. Bohužiaľ však moderi nedokážu spraviť všetko.

Zatiaľ však tento mod nie je dostupný na stiahnutie. Lert Krush si ho totiž vytvoril sám pre seba, no jeho odozva je tak pozitívna, že plánuje jeho vydanie na Nexus Mods. Na to, aby ste ho aplikovali však budete potrebovať Ultimate Combat SE a tým pádom si moder musí vypýtať povolenie na vydanie od tvorcov tohto modu. O jeho dostupnosti vás samozrejme budeme informovať. 

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk