Exit the Gungeon mieri na PC a konzoly ešte tento rok

Exit the Gungeon mieri na PC a konzoly ešte tento rok

 

Spin-off ku hre Enter the Gungeon vyjde tento rok na PC a konzoly.

Exit the Gungeon je hra, ktorá bola vydaná minulý rok exkluzívne pre službu Apple Arcade. Jedná sa o pokračovanie hry Enter the Gungeon, ktorá bola fanúšikmi veľmi kladne prijatá. Nakoľko v prvom diele ste sa snažili prebojovať čoraz hlbšie do stále náročnejších jaskýň, v pokračovaní sa pokúšate o pravý opak. Bojujete o cestu nahor v túžbe po úniku. Hlavný rozdiel týchto dvoch hier je v perspektíve pohľadu, keďže v spin-offe máte pohľad zboku a v prvom diele bola kamera skôr natočená nadol. 

Vývojári zo štúdia Dodge Roll Games pred pár dňami na Twitteri ohlásili, že „hru vydajú na PC a konzoly začiatkom tohto roka“. Presný dátum zatiaľ nevieme a zrejme závisí od výhradných práv spoločnosti Apple, ale ak by sa jednlo o polročnú exkluzivitu, hru môžeme očakávať už v polovici tohto marca.

Exit the Gungeon bol vyvinutý v spolupráci so štúdiom Singlecore Games. Titul sa žánrom radí do kategórie „Roguelite like“ ako jeho predchodca, ale máme v ňom očakávať svižnejšie tempo. S dole pripojeným videom si aspoň môžete predstaviť o akú akciu sa jedná.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk