Na Steame sa z čista jasna objavilo demo remaku prvého Gothicu

Na Steame sa z čista jasna objavilo demo remaku prvého Gothicu

 

Prekvapení? My máme radi prekvapenia!

Len tak ako blesk z čistého jasného neba sa na dnes na Steame objavilo bezplatné demo remaku prvého dielu série Gothic. Neskáčte ešte na plafón, veci sú troška zložitejšie.

THQ vydalo demo pre všetkých hráčov, ktorí vlastnia ale aspoň jednu Gothic hru, a prostredníctvom neho sa pýta na ich názor. Toto demo Gothic Playable Teaser je totižto predovšetkým nástroj na zozbieranie dojmov z potencionálneho remaku Gothicu, prípadne novej Gothic hry, ktorý by mohol vyzerať právo takto. A názory sú zatiaľ dosť zmiešané. Podľa hráčov vývojári nepochopili podstatu série, nakoľko toto demo je vraj plné filmového feelingu, výbuchov, otázničkov i cutscén kúskujúcich hrateľnosť.

Viac obrázkov nájdete priamo na Steame

Nech je už je tento teaser akýkoľvek, ak máte záujem o nový Gothic (a hlavne dobrý nový Gothic), zahrajte si demo a nechajte tvorcom odkaz, čo sa vám na hre páčilo a čo nie. Koniec koncov, toto demo slúži predovšetkým hlavne na to.

Mimochodom len pre zaujímavosť, na deme pracovalo štúdio THQ Nordic Barcelona a nie pôvodní tvorcovia série z Piranha Bytes.

Ohlasovací trailer

Porovnanie pôvodnej hry a remaku

Zdroj: Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk