PUBG ide bojovať proti otravným kemperom

PUBG ide bojovať proti otravným kemperom

 

Zatiaľ je však nová funkcia iba v testovacej prevádzke.

Zatiaľ čo si hráči užívajú Battle Royale hru PUBG, tak vývojári majú plné ruky práce s testovaním nových funkcií, ktoré majú priniesť nové herné zážitky a taktiež zlepšiť hrateľnosť a jednotlivé zápasy. A preto v hre otestovali nový variant klasického Battle Royale herného módu s názvom Bluehole Mode.

Jeho hlavnou úlohou je potlačiť veľké množstvo kemperov, ktorí sa v hre nachádzajú. Tí sa totiž často zabarikádujú v nových zónach, kde postupne odstreľujú oneskorencov, ktorí prišli do zmenšenej zóny neskoro. S týmto by však mohol byť koniec.

Základný koncept Bluehole módu ostáva nezmenený. Hráči sa podľa vlastnej vôle vypustia na bojisko, kde sa snažia získať zbrane a výbavu a následne začne proces zmenšovania dostupnej mapy. Tu však príde veľká zmena. Okrem štandardného veľkého kruhu sa totiž na mape objaví aj menší modrý kruh, ktorý bude naznačovať ďalší proces zmenšenia mapy. S tým rozdielom, že keď sa do tejto modrej zóny rozhodnete vstúpiť, tak vám bude udeľovať poškodenie. Prakticky všetci hráči tak budú držaní v okolí tejto zóny a vstúpiť do nej budú môcť až po zmenšení bielej zóny.

Autori chcú týmto krokom „prinútiť“ hráčov, aby medzi sebou bojovali a nekempovali.

Testovanie módu sa ukončilo a uvidíme, či sa niekedy objaví ako permanentný herný mód.

Zdroj: PUBG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk