WWE 2K20 katastrofa pokračuje. Nový patch ničí hráčom ich dáta

WWE 2K20 katastrofa pokračuje. Nový patch ničí hráčom ich dáta

 

A nie a nie si dať „pohov.“

Čo k tomu dodať? WWE 2K20 bol vydaný v menej ako ideálnom stave. Rozchod vydavateľa s vývojárskym štúdiom Yuke znamenal obrovské množstvo bugov a grafický downgrade oproti minuloročnej verzii. A hráči to pocítili a dali najavo svoj hnev.

A tak sa štúdio Visual Concepts pustilo do masívnych opráv, ktoré si hra vyžaduje. Lenže ani tie očividne nejdú úplne podľa plánu. Tak napríklad ešte koncom minulého týždňa bol vydaný nový opravný patch s číslovkou 1.03, ktorý mal opravovať veľké množstvo bugov a glitchov.

No ten so sebou priniesol aj jeden neželaný efekt. PC hráči začali hlásiť, že tento update im „skorumpoval“ uložené dáta a tie sa tak stali neprístupnými. Takže môžete zamávať hodinám stráveným v hre. 

A zatiaľ čo užívatelia hlásia tento problém, tak oficiálne sociálne siete štúdia a hry sú ticho. Vyzerá to však tak, že medzitým stihli PC verziu hry upraviť spätne na 1.02 a pracujú na oprave tohto problému. Ak však ste z nejakého dôvodu stále na verzii 1.03 a vyhadzuje vám hlášku o poškodenej uloženej hre, tak v žiadnom prípade nevoľte možnosť nahradiť túto uloženú hru novou. 

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk