Blizzard zrušil remaster Diablo 2
Fáma

Blizzard zrušil remaster Diablo 2

 

No a poďakujte viete čomu!

Najnovšie fámy, ktoré si medzi sebou začali štebotať pakety pobehujúce sem a a tam po internete, sa týkajú zrušenia remasteru Diablo 2. Táto situácia je vskutku dosť post-moderná, nakoľko tu hovoríme o chýroch o zrušení hry, ktorej existencia je tiež len predmetom obyčajných chýrov. Ale tak prispôsobme sa dobe a venujme sa téme.

Remaster Diablo 2 mal byť zrušený kvôli tomu, aby sa Blizzard mohol plne sústrediť na Diablo 4 a priniesť hru čo najpodobnejšiu práve druhej časti. Z toho dôvodu by nemalo, podľa vývojárov, zmysel, aby priniesli v podstate dve rovnaké hry. Diablo IV má slúžiť ako reštart série a preto tí, ktorí chceli remaster Diablo 2, budú zo štvorky nadšení. Diablo IV má taktiež predstavovať akýsi pomyselný balíček toho, čo kedy fanúšikovia od série chceli a preto sa z remasteru vycúvalo a začalo naplno sústrediť na nový diel.

V skratke, remaster Diablo 2 nebude, pretože bude Diablo 4....... Sprostá štvorka!

Informácie prišli od zdrojov, ktoré v lete leakli informácie o novej hre a tie boli dostatočne presné na to, aby sme týmto informáciám mohli viac-menej veriť. Leaky taktiež spomínajú prítomnosť piatich classov pri štarte - Paladin, Barbar, Sorcerer, Druid a Amazonka. Necromancer pribudne neskôr. Hráči budú vraj v hre medzi sebou obchodovať a server bude môcť pojať až 100 hráčov súčasne.

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk