• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Blizzcon 2019: Diablo IV bolo ohlásené a všetkym padli sánky dole. Vracia sa temnota, sychravosť a satanizmus
Blizzcon 2019: Diablo IV bolo ohlásené a všetkym padli sánky dole. Vracia sa temnota, sychravosť a satanizmus
Update

Blizzcon 2019: Diablo IV bolo ohlásené a všetkym padli sánky dole. Vracia sa temnota, sychravosť a satanizmus

 

Uvidíme sa v pekle!

Diablo 4 je temnota. Takto bola hra ohlásená na práve prebiehajúcom Blizzcone. Príbeh, art, hororové psyché, to všetko má obsahovať štvrtý diel legendárnej série, ktorá sa týmto vracia k svojim temným koreňom Príbeh, art, hororové elementy, návrat ku koreňom, z ktorých vzišla. Svet bude neľútostný, plný pekelných príšer, zakázaných rituálov a chladných symbolov. Vskustku, svet hry pôsobí ako skvelé miesto na letnú dovolenku!

Tvorcovia na pódiu vlastne len potvrdili leaknuté informácie. A teda budeme môcť jazdiť na koni, budú tu PvP zóny, a zatiaľ boli predstavené tri triedy - barbar, druid a sorcerer. Blizzard pripravil už tradične špičkovo animované CGI a niekoľko záberov z hrateľnosti. A tá má presne to, čo mala dvojka. Ale aspoň z tej povestnej temnej atmosféry. Zatiaľ to vyzerá výborne, hoci grafiku je ešte treba dotiahnuť.

Diablo 4 vyjde na PC, PS4 a XONE.

CGI video

Hrateľnosť

UPDATE:

Blizzard už spustil aj oficiálny web, tak sa pozrime, aké informácie na ňom ponúka.

Diablo 4 bude open-world hra s dynamicky sa generujúcimi dungeonmi, čo je už pre sériu tradičný prvok, a možnosťou upravovať svoje postavy prostredníctvom skillov, stromov schopností, rún, talentov a legendárnym lootom. Vracia sa systém rún z dvojky, ktorý umožňoval kombináciu rún a tak získavať dodatočné bonusy.

Svet Sanctuary bude v štvorke ponímať veľkú mohutnú oblasť, od daždivých lesov Scosglenu, cez zamrznuté pláne vysokých štítov, cez piesočné Dry Steppes až po bažinatý Hawezar a démonický Kehjistan. Hra nám umožní skúmať a túlať sa po svete bez obmedzení podľa našej vlastnej vôle.

Novým pánom temnôt bude Lilith, ktorá bola privolaná do sveta počas udalostí videných v CGI traileri. Dcéra Mefista, dcéra hriechu, v ktorej horí srdce nenávisti, zbrklých impulzov a hriešnych túžob.

Zdroj: YouTube, Diablo 4 webpage

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk