Overwatch 2 leak: Hra bude ohlásená na Blizzcone a bude obsahovať PvE kampaň pre 4 hráčov

Overwatch 2 leak: Hra bude ohlásená na Blizzcone a bude obsahovať PvE kampaň pre 4 hráčov

 

Tentokrát z dôveryhodného zdroja.

BlizzCon 2019 je už za dverami a Blizzard má údajne pripravený veľký program plný ohlásení, ktorých úlohou je nakloniť si opäť priazeň hráčov. A jedným z ťahákov bude údajne Overwatch 2.

S touto informáciou prišiel Americký web ESPN, ktorý obdržal „training document," z hry a ten tak trochu predčasne prišiel s odhalením tejto hry.

Logo hry vychádza z dnes už známeho loga, pričom napravo od neho je umiestnená malá číslovka 2. A aj keď logo je nezmenené, tak hra sa dočká veľkých zmien.

Tak ako informoval ešte v júni tohto roka web Kotaku, Overwatch 2 sa zameria okrem klasického PvP aj na PvE obsah, čo bude pre túto sériu premiéra. PvE segment bude určený pre štyroch hráčov a minimálne jedna misia sa bude odohrávať v brazílskom Rio de Janeiro. Veľký dôraz bude kladený na príbehovú zložku hry.

Do multiplayeru pribudne nový herný mód s názvom Push, no vrátia sa aj staré klasiky ako Assault, Control, Escort a Hybrid. Push dostane novú mapu, ktorá bude umiestnená do mesta Toronto.

A aj keď stále táto informácie nie je oficiálne potvrdená spoločnosťou Blizzard, zdá sa, že ohlásenie Overwatch 2 na BlizzCone 2019 môžeme brať ako na 99% isté. Jedine, že by sa spoločnosť zrazu rozhodla, že hru na podujatí nepredstaví.

Zdroj: ESPN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk