Crusader Kings 3 vám bude procedurálne generovať aj sexuálne scény

Crusader Kings 3 vám bude procedurálne generovať aj sexuálne scény

 

Must have fíčurka.

Nakoľko nedávno ohlásená strategická hra od Paradox Interactive Crusader Kings 3 má za úlohu realisticky zobraziť udalosti stredoveku, tak je zrejmé, že život panovníka v tejto dobe zahŕňal aj rôzne radovánky. Musíte totiž svojich potomkov strategicky vydať/oženiť, aby ste dosiahli svoje politické ciele.

A vývojári sa týmto mechanikám dôkladne venovali. Výsledkom toho je, že hra bude napríklad obsahovať procedurálne generované sex scény. A nie len tie. Dôvodom je to, aby ste pri každom hraní hry mali trochu rozdielny zážitok. Predtým boli udalosti generované „základnými parametrami stavu hry a náhodným časovačom“ no v trojke bude mať každá udalosť v hre priame následky, či už ide o vašu akciu alebo AI postavu vo vašej blízkosti.

A ako sme spomínali, tento nový systém prinesie zlepšenia prakticky vo všetkých oblastiach hry. Napríklad, ak blízky vládca začne investovať viac do diplomacie, priamym následkom tohto rozhodnutia bude fakt, že sa bude zúčastňovať viacerých diplomatických samitov.

Takže si môžete svoje Game of Thrones fantázie spustiť na plné obrátky. Crusader Kings 3 vychádza budúci rok na PC.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk