Blizzard má na BlizzCon nachystaných šesť tajných ohlásení

Blizzard má na BlizzCon nachystaných šesť tajných ohlásení

 

Pripravte sa na show.

BlizzCon bude v tomto roku špeciálne zaujímavý. Nie len že si Blizzard chce napraviť reputáciu po minuloročnom fiasku, ktoré máta dodnes, ale v posledných týždňoch zažila spoločnosť ehm...kontroverziu? Každopádne, toto bude potrebovať žehlenie. Veľa žehlenia. Je však isté, že atmosféra bude hustá.

Blizzard sa však na podujatie poctivo pripravuje a vyzerá to tak, že má pre hráčov pripravených niekoľko ohlásení. Konkrétne má podľa kalendára na stránke BlizzConu nachystaných až 6 tajných ohlásení, ktoré bude odhaľovať postupne od 20:30 nášho času 1. novembra 2019. Následne budú ďalšie dve tajné ohlásenia predstavené v sobotu.

Teraz sa už len modliť, aby to neboli ohlásenia typu Diablo Immortal, lebo ich fanúšikovia priamo na podujatí zožerú zaživa. Aj keď na strane druhej, Do you guys not have phones?

Medzi špekulované ohlásenia patrí Diablo 4, remaster Diabla II o ktorých sme písali v samostatnom článku. Taktiež sa spomína Overwatch 2, nové informácie k Warcraft III: Reforged prípadne nová World of Warcraft expanzia. Čo to podľa vás nakoniec bude?

Zdroj: BlizzCon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk