Ako si Blizzard plánuje udobriť fanúšikov? Na Blizzcone ohlási Diablo 4 a remaster Diablo 2

Ako si Blizzard plánuje udobriť fanúšikov? Na Blizzcone ohlási Diablo 4 a remaster Diablo 2

 

Plán na získanie dôvery.

Povedať, že Blizzard nemá momentálne u fanúšikov veľmi dobrú povesť, to je asi podcenenie situácie. Jednak bol minuloročný BlizzCon fiaskom a to kvôli ohláseniu Diablo: Immortal, mobilného spin-offu, ktorý smrdí tým najhorším, čo ponúka mobilné hranie. Totižto, ohlásiť na podujatí, kde si lístky kúpili hardcore fanúšikovia mobilnú hru, to chce veľkú dávku odvahy. Alebo naivity.

A v posledných týždňoch je Blizzard na pranieri aj kvôli postoju k banu pro Heartstone hráča Blitzchunga, ktorý nie je ničím iným, ako tichým kamarátstvom s Čínskou vládou (viac v článku nižšie).

Preto budú oči širokej hráčskej verejnosti na podujatí BlizzCon, ktorý sa koná v dňoch 1. až 2. novembra v Anaheime. Už predtým sme vás informovali o tom, že Blizzard mal na toto podujatie pripravené veľké ohlásenia a týmto spôsobom si chcel udobriť po minuloročnom BlizzCone svojich fanúšikov. A teraz asi tušíme, aké ohlásenia to budú.

Tieto informácie pochádzajú z dvoch nezávislých zdrojov. Prvým je užívateľ Metro, ktorý sa už niekoľkokrát v prípade BlizzCon leakov nemýlil a podľa jeho tvrdení plánuje Blizzard ohlásenie štvrtého pokračovania legendárnej značky Diablo a taktiež aj remaster druhého dielu. To prvé nie je až tak veľkým prekvapením, nakoľko mnoho zdrojov naznačovalo, že Blizzard skutočne pracuje na tejto hre, no druhá informácia je určite prekvapujúca.

A mimochodom. Metro taktiež tvrdí, že Blizzard neohlási žiadnu novú postavu pre Overwatch, pretože všetci už viac-menej pracujú na tom, aby čo najskôr vydali Overwatch 2.

Druhý zdroj Diabla IV pochádza z nemeckého obchodu, ktorý očividne v novembri začne predávať knihu The Art of Diablo, ktorý obsahuje „500 artworkov z Diablo, Diablo 2, Diablo 3 a Diablo 4“ a novembrové vydanie tejto knihy logicky naznačuje, že hra už v tom čase musí byť ohlásená.

Takže berte s rezervou, ale skutočne to vyzerá, že fanúšikovia Diabla budú mať v prvých novembrových dňoch svoje hody.

Zdroj: Twitter/Gamestar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk