6 Batman hier zdarma! Tomu sa povie skvelá nádielka

6 Batman hier zdarma! Tomu sa povie skvelá nádielka

 

Ponuka Epic Games je ešte prekvapujúcejšia, ako sme čakali.

Spoločnosť Epic Games mala vrámci svojho programu rozdávania hier zdarma tento týždeň ponúknuť niekoľko Batman hier. A preto poslušne hlásime, že hry zdarma sú sprístupnené pre všetkých, ktorí majú účet v tejto službe.
A ak ste čakali, že nás spoločnosť Epic Games „odbije“ jednou-dvomi hrami, tak budete určite prekvapení, pretože hráči si môžu stiahnuť až 6 hier s milionárskym ochrancom Gothamu.

Prvú trojicu tvoria Batman hry od štúdia Rocksteady, ktoré patria medzi tie najlepšie hry na motívy komiksov v histórii. Stiahnuť s teda môžete Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition, Batman Arkham City Game of the Year Edition a Batman Arkham Knight.

Ak však chcete niečo pre deti viac prístupnejšie, tak ďalšiu trojicu hier tvoria LEGO Batman hry, konkrétne LEGO Batman The Videogame, LEGO Batman DC Super Heroes a LEGO Batman 3 Beyond Gotham.

Prakticky jediné, čo chýba k dokonalosti tejto ponuky je to, aby Epic rozdal aj GOTY edíciu Batman: Arkham Knight alebo aby tam prípadne pribalil aj Batman: Arkham Origins. Ale určite to neberte tak, že sa sťažujeme.

Na stiahnutie týchto hier máte čas do 26. septembra a následne ich vystrieda dvojica hier Everything a Metro 2033 Redux, ktoré si budete môcť stiahnuť do 3. októbra.

Zdroj: Epic Games Store

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk