Novou hrou s Battle Royale módom je....Civilization VI

Novou hrou s Battle Royale módom je....Civilization VI

 

Čítate správne.

Spoločnosť 2K Games a štúdio Firaxis oznámili, že šiesty diel legendárnej strategickej série Sid Meier’s Civilization VI sa dočká nového herného módu, ktorý má názov Red Death. A je to Battle Royale mód vo svete Civilizácie. V ňom sa budete snažiť prekabátiť a poraziť ostatných hráčov, aby ste boli tým posledným nažive.

V štýle Battle Royale hier sa na hernej mape nachádza rádioaktívna masa, ktorá obklopuje prostredie, pričom sa kvôli nej herné prostredie neustále zmenšuje. Musíte tak operovať vo vnútri bezpečnej zóny, aby ste prežili.

Na to, aby ste zostali v hre musíte mať nažive ľubovoľnú jednotku. Ak nie, tak ste prehrali. A rádioaktívnymi sú aj oceány a jazerá, ktoré vaše jednotky pri prechode poškodia. Herný mód navyše ponúkne rýchlejšiu hrateľnosť a unikátne stromy schopností, ktoré v bežnej kampani nenájdete.

Tento mód príde ako súčasť Septembrového updatu a to zdarma pre všetkých hráčov Civilization 6. Zatiaľ nie je známe, kedy tento update príde, no logicky sa očakáva, že to bude v priebehu Septembra. Ten okrem nového módu prinesie aj veľké množstvo vylepšení do klasickej kampane.

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk