Star Citizen: Vývojári predávali lístky na podujatie za 275$, aby predstavili loď za 675$

Star Citizen: Vývojári predávali lístky na podujatie za 275$, aby predstavili loď za 675$

Toto už začína byť trochu smiešne.

Situácia okolo očakávanej space-sim hry Star Citizen už začína byť niekedy tragikomická. Počas tohto roka sa objavili správy, že manažment hry je úplne katastrofálny, kde peniaze, ktoré vyzbierali hráči putujú na nepodstatné hlúposti a tým pádom rýchlo dochádzajú.

Momentálne sa 2,36 milióna hráčov vyzbieralo na projekt sumou 232 miliónov dolárov, čo dáva „na hlavu“ v priemere takmer 100 dolárov, čo určite nie je malá suma. Lenže, ako sme spomínali, peniaze prichádzajú pomalšie ako odchádzajú a studňa pomaly vysychá. Preto sa múdre mozgy v Robert Space Industries rozhodli, že pre hráčov, ktorí na hre minuli minimálne 1000 dolárov usporiadajú vo Frankfurte podujatie.

To sa konalo 24. augusta 2019 a lístok naň stál 274,73 dolára. Čiže, len krátka rekapitulácia. Na to, aby ste sa mohli zúčastniť, ste museli minúť aspoň 1000 dolárov na hru a následne ešte zaplatiť aj takmer 275 dolárov.

A čo ste za to dostali? Pred podujatím bolo teasované stretnutie s vývojármi a špeciálne Aegis ohlásenie. Z neho sa vykľulo predstavenie novej lode s názvom The Aegis Nautilus Solstice Limited Edition – Warbond, ktorá stojí 675$. Za tie peniaze dostanete doživotné poistenie a hangár. A mimochodom. Na to aby ste si ju kúpili musíte byť členom Chairman’s Club. Okrem toho sa na podujatí konalo aj Q&A so šéfom vývoja, Chrisom Robertsom a niektorými členmi vývojárskeho tímu.

Takže ak máte veľa peňazí a neviete čo s nimi, tak toto je jeden spôsob. Star Citizen je však ešte stále v Alfe, no vydanie kampane pre jedného hráča s názvom Squadron 42 je naplánované na budúci rok.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk