Štúdio zodpovedné za sériu The Sims pracuje na úplne novej hre

Štúdio zodpovedné za sériu The Sims pracuje na úplne novej hre

 

Vyplýva to náboru zamestnancov.

Štúdio Maxis, ktoré je známe primárne vďaka populárnej sérií The Sims momentálne produkuje hlavne veľké množstvo DLC obsahu k štvrtému dielu. No zdá sa, ž okrem tejto nepochybne veľmi dôležitej činnosti pracujú aj na niečom novom.

Na stránkach EA sa totiž uvádza, že štúdio hľadá kreatívneho riaditeľa do štúdia Maxis Austin, ktorý bude riadiť vývoj úplne novej značky. Kandidát musí „rozumieť, ako funguje užívateľský obsah generovaný hráčmi a musí vedieť vytvárať zážitky a produkty určené pre trh.“ V inzeráte je taktiež zmienka o tom, že bude dizajnovať „live service hru, ktorá bude na trhu niekoľko rokov“ a vyžadujú sa skúsenosti aj z PC a aj z mobilného trhu.

Nový kreatívny riaditeľ musí taktiež zvládnuť „dizajnovanie, spustenie, monitorovanie a vylepšovanie live service hry“ a musí vedieť spolupracovať s licenčnými partnermi. To napovedá, že možno by mohlo ísť o licencovanú hru.

Každopádne, toto je zatiaľ všetko čo vieme. EA však konečne priznalo existenciu štúdia Maxis Austin, ktoré bolo vytvorené len nedávno a zatiaľ čo hlavné Maxis štúdio v Redwood Shores v Kalifornii bude mať pravdepodobne ďalej na starosti Sims sériu, štúdio v Austine sa vyberie do neznáma.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk