Ubisoft: Sme radi, že Watch Dogs: Legion nevychádza vtedy keď Cyberpunk 2077

Ubisoft: Sme radi, že Watch Dogs: Legion nevychádza vtedy keď Cyberpunk 2077

 

CD Projekt RED šíri strach.

Vyzerá to tak, že hry od štúdia CD Projekt RED si získavajú podobný status, ako keď má svoju novú hru vydať spoločnosť Rockstar. Teda v tom zmysle, že keď sa chystá vydanie hry od týchto štúdií, ostatné štúdia sa radšej odpracú z cesty, aby „nezavadzali.“ (Dokonca aj Activision skonštatoval, že pri vydaní Black Ops 4 sa chcel vyhnúť Red Dead Redemption 2) Každá veľká konkurencia v blízkom termíne vydania je komplikácia, ale pri hrách od týchto štúdií to platí dvojnásobne.

To isté potvrdil aj finančný šéf Ubisoftu Frédérick Duguet, ktorý počas konferenčného hovoru s investormi prezradil že pre Ubisoft je dobrá správa, že Cyberpunk 2077 nevychádza v rovnakom štvrťroku ako Watch Dogs: Legion vďaka čomu sú ohľadom úspechu tejto hry opatrne optimistickí. Zároveň si však uvedomujú, že do marcového „slotu“ môže ešte nejaká konkurencia pribudnúť.

Ubisoft však zdôraznil, že predstavenie hry sa stretlo s fantastickou reakciou fanúšikov a hra má skvelý potenciál.

Momentálne je teda situácia nastavená tak, že Watch Dogs: Legion príde 6. marca 2020 a Cyberpunk 2077 16. apríla 2020, čo je takmer o mesiac a pol neskôr. Okrem toho má ešte Ubisoft na toto obdobie naplánované aj vydanie hry Gods & Monsters, ktorá príde 25. februára 2020.

Zdroj: Twinfinite

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk