Výpredaj na Steame sa skončil a Valve rozdalo 5000 hier navyše

Výpredaj na Steame sa skončil a Valve rozdalo 5000 hier navyše

 

Súťaž plná zmätku s jasným víťazom.

Letný výpredaj, ktorý Steam nazval ako Grand Prix Sale sa oficiálne skončil a nedá sa povedať, že by patril medzi tie najvydarenejšie. Začiatok výpredaja poznačil exodus hier z wishlistov hráčov kvôli tomu, že Valve zle objasnilo systém odmeňovania hráčov hrami.

Celkom smutný je aj fakt, že prakticky každý deň vyhral rovnaký tím, čomu sa Valve snažilo ako-tak zabrániť tým, že počas výpredaja upravilo podmienky. To však nezmenilo prakticky nič a až 9 dní z 12 vyhral prvé miesto Team Corgi, ktorý zvalcoval ostatné tímy aj v celkovom hodnotení.

„Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do Veľkej Ceny Steamu 2019. Napriek tomu, že počas cesty sme narazili na niekoľko výmoľov, zo všetkých síl sme sa snažili ich zalepiť a sľubujeme, že keď vás na preteky pozveme nabudúce, každú zákrutu skontrolujeme dvakrát.

„Ako špeciálny darček pre účastníkov zo všetkých tímov sme náhodne vybrali 5000 náhodných pretekárov, ktorí si odnesú hru zo zoznamu prianí. Títo šťastlivci by mali hru obdržať do 48 hodín.“

Valve taktiež pripomína, že máte už iba niekoľko hodín (do 19:00) na to, aby ste si vymenili zostávajúce žetóny za odznaky, pozadia a ďalšie odmeny.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk