Destiny 2 vôbec nefunguje na nových AMD Ryzen procesoroch

Destiny 2 vôbec nefunguje na nových AMD Ryzen procesoroch

 

Varovanie pre potencionálnych záujemcov.

AMD vydalo nové procesory s označením Ryzen 3xxx a zdá sa, že výkonovo ide o skutočne zaujímavý produkt. Z herného hľadiska sa AMD procesory konečne dotiahli na konkurenciu od Intelu a preto je dosť možné, že mnoho hráčov po týchto procesoroch siahne.

Preto je vhodné varovať vás, že ak ste fanúšikom Destiny 2, tak by sme s kúpou tohto procesora chvíľu počkali. Užívatelia, ktorý sa pokúsili o upgrade na nový Ryzen procesor totiž hlásia, že hra sa odmieta spustiť. V správcovi úloh sa hra údajne javí ako spustená s nízkym zaťažením systému, no reálne sa nikdy nespustí. Celý tento problém potvrdili prakticky všetci užívatelia, ktorí sa rozhodli pre upgrade a to na Bungie fórach a na Reddite.

Jeden z užívateľov tvrdí, že po neúspešnom spustení Destiny na novom Ryzen procesore jednoducho vymenil na dosku a procesor za staré a všetko sa na rovnakej verzii Windowsu spustilo bez problémov.

Zatiaľ sa neobjavili správy o žiadnej inej hre, ktorá by trpela týmto problémom a Bungie tvrdí, že už tento problém skúmajú.

Zdroj: Reddit/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk