Destiny 2 dostane cross-save podporu a príde na Google Stadia. Expanzia príde 17. septembra
Update

Destiny 2 dostane cross-save podporu a príde na Google Stadia. Expanzia príde 17. septembra

 

Viac informácií sa pravdepodobne dozvieme dnes.

Včera sme vás informovali o leaku novej expanzie Destiny 2 s názvom Shadowkeep, vďaka ktorej sa budeme môcť opäť vrátiť na Mesiac. Lenže, vyzerá to tak, že tých ohlásení bude o trochu viac.

Možno je to náhoda, a možno je to zámer, že odhalenie tejto expanzie bude dnes, teda v rovnaký deň, kedy je naplánované predstavenie zoznamu hier pre službu Google Stadia, ale web Kotaku prišiel s informáciou, že hra mieri aj na túto platformu. Okrem toho sa na túto platformu údajne dostane aj Ghost Recon: Breakpoint a niekoľko ďalších veľkých hier.

Druhá informácia sa týka možnosti cross-save. Ak chcete dnes prejsť pri hraní Destiny 2 z konzoly na PC, musíte začať hrať od začiatku. S príchodom Shadowkeep to však skončí. Hra totiž bude podporovať cross-save funkciu. To znamená, že svoju postavu so všetkým si budete môcť preniesť so sebou na (takmer) ktorúkoľvek platformu. „Takmer“ preto, lebo Sony sa údajne odmieta podieľať na sprístupnení cross-save a teda táto funkcia bude dostupná iba na PC, Xbox One a Google Stadia.

A ešte jedna drobná informácia. Podľa nepotvrdených informácií, ktoré hlásia hráči Destiny 2 na Reddite, Bungie vydaním Season of Opulence sprístupnilo dvojicu predchádzajúcich DLC, Curse of Osiris a Warmind úplne zdarma pre všetkých majiteľov základnej hry. Ak ste teda s Destiny skončili hraním základnej hry a nekúpili ste si tieto rozšírenia, možno je práve čas nainštalovať hru znova.

Takže, aby sme to uzavreli. Google Stadia prezentácia začína dnes o 18:00

...a odhalenie Destiny 2: Shadowkeep sa začína dnes o 19:00

UPDATE: V Xbox obchode sa objavil Destiny 2: Shadowkeep a dátum vydania je stanovený na 17. septembra 2019. Navyše, kúpa Shadowkeep nebude vyžadovať vlastnícto predchádzajúcich expanzií s hrou. V popise je taktiež potvrdené, že Curse of Osiris a Warmind majú odteraz hráči Destiny 2 zdarma. Nová expanzia prinesie nové prostredie, nový Raid, nový Dungeon a nové zbrane a výbavu. 

Zdroj: Kotaku/Reddit/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk