Hráči objavili v CS:GO ďalší „gamebreaking“ exploit

Hráči objavili v CS:GO ďalší „gamebreaking“ exploit

 

Dúfajme, že Valve sa na to čím skôr pozrie.

V Counter-Strike: Global Offensive hľadajú hráči každú jednu možnosť, ako si môžu zvýšiť šance na úspech. A to ani nemusíme riešiť e-šport, stačí sa pozrieť na bežný kompetitívny zápas. Preto sa hľadajú cestičky, ako uspieť a niektoré z nich zahrňujú aj rôzne glitche, bugy a exploity, ktoré ponúkajú nefér výhody.

Jeden z nich objavil užívateľ DonHaci, ktorý vytvoril video o tom, ako funguje. V praxi vám tento exploit umožní zresetovať tvar dymového mraku, ktorý sa vytvorí po hodení dymového granátu a taktiež umožňuje zmeniť tvar a vzhľad ohňa po hodení molotov koktejlu a dokonca umožní jeho zmiznutie na určité obdobie.

Týmto exploitom tak môžete získať neférovú výhodu, nakoľko vďaka nemu môžete získať výhľad na nepriateľa, ktorý by ste za bežného fungovania hry nemohli získať.

Čo je však na tomto exploite ešte závažnejšie je fakt, že hra to vôbec neregistruje ako cheatovanie a teda hráči, ktorí ho využívajú odídu bez trestu. Problém je to hlavne preto, lebo dym z dymového granátu je riadený klientom nie serverom a teda túto zmenu vidí iba hráč, ktorý ho hodí a ak ho hodí správnym spôsbom, môže získať neférovú výhodu.

Dúfajme, že Valve tento problém čím skôr odstráni.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk