RAGE 2 dostane dve platené expanzie a vývojári pribalili aj Denuvo a mikrotransakcie

RAGE 2 dostane dve platené expanzie a vývojári pribalili aj Denuvo a mikrotransakcie

 

Rok 2019 je rokom roadmáp.

Rage 2 od id Software a Avalanche vyšiel len včera, no nakoľko je rok 2019 je hádam všetkým jasné, že vydaním hry sa to nekončí. A napriek tomu, že Rage 2 nemá žiaden multiplayerový komponent, hra bude dostávať pravidelné rozšírenia, ktoré budú na mesačnej báze pridávať nové prvky, ako in-game udalosti, skiny na zbrane, nové vozidlá, nové výzvy a cheat kódy.

Vrcholom snaženia vývojárov však bude dvojica platených expanzií, ktoré prinesú nové príbehy, nových nepriateľov, schopnosti, vozidlá a prostredia. Prvé z nich bude mať názov Rise of the Ghosts a príde v Auguste a druhé môžeme očakávať počas jesene.

A ako sú tieto „rozšírenia zdarma“ financované? Správne. Prostredníctvom mikrotransakcií. Nakoľko je Rage 2 hra z roku 2019, tak musí mať mikrotransakcie. Tu sa nazývajú Rage Coins a 1100 Rage Coins stojí 9,99€. To, čo odomykajú a aký vplyv na hru majú sa dozviete v recenzii, ktorú pre vás pripravujeme.

A mimochodom. PC verzia hry obsahuje nepopulárnu anti-tamper DRM ochranu Denuvo. Podľa webu crackwatch zatiaľ Denuvo v tejto hre nebolo prelomené a zdá sa, že ani tak skoro nebude. Posledná dvojica hier s touto DRM, Mortal Kombat 11 a Anno 1800 totiž aj po mesiaci hlásia neprelomenú ochranu.

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk