Battle Royale mód v Battlefield V je pre EA obrovským úspechom

Battle Royale mód v Battlefield V je pre EA obrovským úspechom

 

Síce neskoro, ale predsa.

Mód Firestorm, ktorý je Battle Royale mód vložený do prostredia Battlefield V síce prišiel takmer pol roka po vydaní, no zdá sa, že priniesol do hry pozitívny účinok. Prezradili to zástupcovia spoločnosti Electronic Arts, ktorí pasujú Firestorm za jednoznačný úspech.

Finančný šéf Electronic Arts, Blake Jorgensen prezradil, že viac ako jeden milión hráčov sa po vydaní Firestorm vrátil k Battlefield a šéf spoločnosti Andrew Wilson dodal, že išlo o „najväčšie Battlefield in-game podujatie v histórii série.“

Ako veľké? Podľa Wilsona sa počet aktívnych hráčov po vydaní Firestorm zvýšil o 60% oproti obdobiu pred vydaním tohto módu. Wilson prezradil, že Firestorm je pre nich dôkazom, že ani nižšie úvodné predaje (hra predala 7 miliónov kópií počas úvodných dvoch mesiacov, pričom EA očakávalo minimálne 8 miliónov) neodrádzajú EA od dlhodobej podpory tejto hry a zároveň prezradil, že hráči Battlefield V sa do konca roka môžu tešiť na dva veľké balíčky s novým obsahom a hromadu menších balíčkov s vylepšeniami hry.

Firestorm vznikol vďaka spolupráci švédskeho štúdia DICE a britského štúdia Criterion a bol vydaný 25. marca 2019.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk