Battle Royale mód v CS:GO si požičal vylepšenia od Apex Legends

Battle Royale mód v CS:GO si požičal vylepšenia od Apex Legends

 

Ďalší v poradí.

Po tom, čo si ping systém a možnosť respawnovania počas zápasu od Battle Royale hry Apex Legends požičal Fortnite, tak s jeho „vykradnutím“ prišli aj tvorcovia módu Danger Zone, čo je Battle Royale mód v Counter-Strike: Global Offensive, na ktorý už pravdepodobne väčšina hráčov aj zabudla.

Vývojári nazvali túto aktualizáciu Sirocco update, pretože jej najdôležitejšou časťou je nová mapa s názvom Sirocco, ktorá nahradila Blacksite.

Spomínaný ping systém, je defaultne nastavený na tretie tlačidlo myši. Ak teda chcete svojho spolubojovníka upozorniť na niečo v hre a nepoužívate mikrofón, tak máte ideálnu možnosť tak spraviť.

Respawnovanie však funguje trochu inak. V Apex a Fortnite musia vaši spolubojovníci zobrať váš „tag“ a priniesť ho k stanici, ktorá vás oživí. Na rozdiel od toho vám v Danger Zone stačí to, že vaši spolubojovníci sú nažive a hra vám poskytne možnosť zapojiť sa znova do boja a dokonca vám aj poskytne možnosť voľby, v ktorej časti mapy sa chcete vrátiť do boja.

Taktiež si budete môcť po novom vybrať perky na začiatku zápasu a vývojári taktiež pridali do hry dvojicu predmetov. Bump Mines, ktoré vyhodia vašich nepriateľov do vzduchu a taktiež aj Exojump Boots, ktoré vám umožnia dostať sa na miesta, na ktoré by ste sa inak nedostali.

Autori taktiež zvýšili počet nábojov v zbraniach, ktoré nájdete rozmiestnené po mape, čím vám umožnia „stráviť menej času hľadaním nábojov a viac času bojom.“

Tak čo? Vrátite sa vďaka týmto zmenám späť k hraniu?

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk