Bioware (až teraz) najíma systémových dizajnérov a dizajnérov pre loot pre Anthem

Bioware (až teraz) najíma systémových dizajnérov a dizajnérov pre loot pre Anthem

 

Nie je trochu neskoro?

Ak sa spýtate bežného hráča Anthemu, čo je najväčší problém hry, tak okrem technických problémov bude najčastejšou odpoveďou loot. Ten totiž aj na najťažších náročnostiach (Grandmaster 2 a 3) padá veľmi zriedka a ešte viac zriedka vám padne niečo, čo je užitočné. Niečo ako Diablo pred vydaním Reaper of Souls. Hráči čakajú na opravy, no posledné správy nie sú veľmi pozitívne.

Pozorné oči hráčov si totiž všimli, že Bioware najíma herných vývojárov, ktorí sa budú starať o loot systém a taktiež systémových dizajnérov, ktorí budú mať na starosti hrateľnosť ako takú. To môže znamenať napríklad to, že pôvodní herní dizajnéri boli „vyhodení“ alebo odišli, alebo nebodaj aj to, že ich Bioware vôbec nemalo.

Lenže to znamená jeden veľký problém. Tí, ktorí dúfali, že loot bude čoskoro opravený si môžu byť istý, že to až tak skoro nebude. A keď to konečne bude v takom stave, v akom si želajú hráči, je otázne, či hru ešte bude niekto hrať.

EA sa k tejto situácii odmietlo vyjadriť, no minimálne je fajn, že pravdepodobne neplánujú opustiť vývoj hry, tak ako to má vydavateľ vo zvyku. Bioware medzitým teasuje nový update s novou Stronghold misiou The Sunken, ktorá bude predstavená počas stremu, ktorý sa uskutoční zajtra.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk