Do Heroes of the Storm prichádza nová udalosť a veľká hŕba dôležitých zmien!

Do Heroes of the Storm prichádza nová udalosť a veľká hŕba dôležitých zmien!

 

Nová udalosť je venovaná cyberpunkovej téme. Navyše sme sa konečne dočkali nových zmien.

Caldeum Acropolis je ďalším eventom, ktorý do obľúbenej MOBA hry od spoločnosti Blizzard zavítal. Prináša do hry nádych 80. rokov, cyberpunk a samozrejme, skiny, špeciálne úlohy, mountov a mnoho ďalšieho. Okrem nových vzhľadov postáv, ktoré sú naozaj perfektné, sa do hry dostalo aj niekoľko zásadných zmien (jednotlivé zmeny nájdete v patch notes). Tou najdôležitejšou novinkou v hre je to, že hrdinovia sa rozdelili do viacero rolí. Doposiaľ boli v hre role ako tank, assassin, špecialista a support. Po novom ich však bude viacero a to - tank, bruiser, support, healer, ranged assassin a melee assassin. A kam bude po novom kto patriť?

Nové rozdelenie hrdinov v Heroes of the Storm:
Rola Hrdinovia
Tank Anub'arak, Arthas, Blaze, Cho, Diablo, ETC, Garrosh, Johanna, Mal'ganis, Muradin, Stitches, Tyrael
Bruiser Artanis, Chen, D.va, Dehaka, Imperius, Leoric, Malthael, Ragnaros, Rexxar, Sonya, Thrall, Varian, Xul, Yrel
Healer Alexstrasza, Ana, Auriel, Brightwing, Deckard, Kharazim, Li Li, Malfurion, Lt. Morales, Lúcio, Rehgar, Stukov, Uther, Whitemane, Tyrande
Support Abathur, Lost Vikings, Medivh, Tassadar, Zarya 
Melee Assassin Alarak, Butcher, Gazlowe, Illidan, Kerrigan, Maiev, Murky, Samuro, Valeera, Zeratul
Ranged Assassin Azmodan, Cassia, Chromie, Falstad, Fenix, Gall, Genji, Greymane, Gul'dan, Hanzo, Jaina, Junkrat, Kael'thas, Kel'thuzad, Li-Ming, Lunara, Mephisto, Nazeebo, Nova, Orphea, Probius, Raynor, Sgt. Hammer, Sylvanas, Tracer, Tychus, Valla, Zagara, Zul'jin

A čo jednotlivé role znamenajú?

Tankovia sú hrdinovia, ktorí absorbujú veľa poškodenia a ochraňujú svojich spoluhráčov pre nebezpečím. Bruiser je zas kategória hrdinov, ktorí síce vedia absorbovať poškodenie, ale sú aj veľmi dobrí bojovníci. Support hrdinovia budú dávať spoluhráčom rôzne benefity a vylepšenia; healer bude zvyšovať svojim spoluhráčom zdravie. Melee assassin je zas hrdina, ktorý dokáže na blízko spôsobiť vysoké poškodenie a ranged assassin na druhú stranu bude veľmi nebezpečný protivník na diaľku.

The Caldeum Complex Event bude v hre od 26. marca 2019 do 30. apríla 2019. Takže máte približne mesiac na to, aby ste získali všetky odmeny. Podarí sa vám to?

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk