• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Legendárny scenárista a dizajnér Chris Avellone pracoval na príbehu Star Wars Jedi: Fallen Order
Legendárny scenárista a dizajnér Chris Avellone pracoval na príbehu Star Wars Jedi: Fallen Order

Legendárny scenárista a dizajnér Chris Avellone pracoval na príbehu Star Wars Jedi: Fallen Order

 

Naznačuje jeho profil aj novú Vampire: The Masquerade hru?

Iba málo mien je v hernom biznise tak zvučných ako meno Chris Avellone. Človek, ktorý pracoval na legendárnych hrách ako Fallout 2, Planescape: Torment, Icewind Dale, KOTOR 2, Fallout New Vegas, Prey či Divinity: Original Sin momentálne spolupracuje so štúdiom Techland na Dying Light 2. No jedna jednoduchá otázka fanúšika priniesla nové informácie.

Avellone totiž prezradil, že okrem prác na open world zombie hre taktiež spolupracoval aj so štúdiom Respawn na ich chystanej hre Star Wars Jedi: Fallen Order. Okrem toho vraj pracuje aj na ďalšej hre, ktorá bude oznámená v priebehu tohto mesiaca. To sa samozrejme spojilo so špekuláciami, že vydavateľ Paradox plánuje oživiť kultovú hru Vampire: The Masquerade na ktorej by mal Avellone taktiež pracovať.

Čoskoro na to aktualizoval Avellone aj informácie na sociálnej sieti LinkedIn z ktorej sa môžeme teraz dozvedieť, že bol scenáristom a naratívnym dizajnérom hry a že nie je súčasťou štúdia a s Respawnom spolupracoval ako externý pracovník. Okrem tvorby príbehu dal Respawnu pripomienky k postavám a taktiež pripravil aj scenáre ku cutscénam.

Ako sme vás už informovali, Star Wars Jedi: Fallen Order bude prvý krát ukázaný už budúci mesiac na podujatí Star Wars Celebration v Chicagu. Následne by mala hra prísť v posledných mesiacoch roka 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk