Blizzard: Žiadna nová hra od nás v roku 2019

Blizzard: Žiadna nová hra od nás v roku 2019

 

Na Diablo 4 si teda očividne ešte počkáme.

Zdá sa, že v legendárnom vývojárskom štúdiu Blizzard bude rok 2019 pokračovať v konsolidácii a v hľadaní ďalšieho smeru, rovnako ako aj v tvrdom a zdĺhavom vývoji.

Podľa vedenia spoločnosti nemáme v roku 2019 očakávať vydanie žiadne veľkej hry: „Očakávame slabšie finančné výsledky ako v roku 2019. Minulý rok nám pomohlo to, že sme vydali World of Warcraft: Battle for Azeroth, no v roku 2019 nemáme v pláne žiadne vydanie veľkej hry.“

To však samozrejme neznamená, že aspoň niečoho sa v roku 2019 nedočkáme. Overwatch bude pravdepodobne ďalej dostávať pravidelné aktualizácie s novým obsahom a niečoho nového sa určite dočkajú aj hráči Diabla 3. Okrem toho je na pláne aj vydanie remasteru Warcraft 3: Reforged, World of Warcraft Classic a taktiež aj mobilnej hry Diablo Immortal, na ktorú sa špeciálne tešia fanúšikovia série.

Čo sa však týka ďalších projektov, ako napríklad Diablo 4, na ten si počkáme minimálne do roku 2020. Je však predpoklad, že vzhľadom na mandát z vedenia, že Blizzard musí vydávať viac hier, sa rýchlosť vývoja tohto štúdia zvýši. Či to však nebude na úkor kvality, to uvidíme.

Zdroj: Polygon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk