Demo Resident Evil 2 si zahralo takmer 1,5 milióna hráčov. Demo však môžete zresetovať

Demo Resident Evil 2 si zahralo takmer 1,5 milióna hráčov. Demo však môžete zresetovať

 

Hru však dokončil len zlomok.

Vďaka službe Resident Evil Net sa k nám dostávajú zaujímavé štatistiky o deme očakávaného remaku Resident Evil 2. Toto špeciálne, tzv. One-Shot demo bolo vydané v piatok na všetkých platformách, na ktorých je plánované vydanie hry, teda PC, Xbox One a Playstation 4. A zdá sa, že táto verzia prilákala veľké množstvo fanúšikov, ktorí túto hru očakávajú.

Podľa štatistík si demo zahralo (v dobe písania článku) 1 365 146. Tam však spadajú iba hráči, ktorí majú zapnutú službu RE NET Play Data. Čo je však ešte zaujímavejšie, demo dokončilo iba 28% hráčov. Z celkového počtu je takmer 300 tisíc hráčov zo Severnej Ameriky a takmer rovnaký počet z Japonska.

Toto One-Shot demo má iba 30 minút a vašim primárnym cieľom je teda dokončiť hru v tomto limite. Ako to však už býva, PC hráči našli spôsob, ako tento limit obísť a vyresetovať ho. Stačí vám program, ktorý sa volá Steam Achievements Manager, vďaka ktorému môžete upraviť súbor hry, ktorý má v sebe uloženú informáciu o tom, či ste demo prešli a koľko času vám zostáva. Samozrejme, program používajte na vlastné riziko.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk