Hudobný skladateľ Oblivionu a Skyrimu nepracuje na TES VI!

Hudobný skladateľ Oblivionu a Skyrimu nepracuje na TES VI!

 

Vzhľadom na legendárny status Jeremyho Soula u fanúšikov TES ide určite o prekvapenie.

Ak ste sa niekedy pýtali samých seba kto stojí za skvelými soundtrackmi v The Elder Scrolls sérii, tak vedzte, že táto séria je od čias Morrowindu pevne spätá s menom Jeremy Soule. Tento americký skladateľ nám priniesol nádherné témy Oblivionu či Skyrimu.

Preto, ak by ste si mali tipnúť kto bude skladateľom hudby do chystaného a ohláseného šiesteho dielu The Elder Scrolls VI, tak drvivá väčšina z vás by pravdepodobne ukázala práve na Soulea. Vyzerá to však, že to je vec, v ktorej by sme sa mýlili. Soule totiž na svojom Facebooku oznámil, že momentálne nie je v žiadnej forme súčasťou vývoja The Elder Scrolls VI. Zároveň však podotkol, že by sa nikdy neotočil chrbtom prípadnej spolupráci na tomto projekte.

Kto ho nahradí nie je známe a vzhľadom na to, že The Elder Scrolls VI je ešte niekoľko rokov od vydania (podľa toho čo tvrdí Bethesda, ktorá najprv vydá chystaný Starfield a až následne sa presunie k šiestemu dielu populárnej série), je pravdepodobné, že meno skladateľa sa tak skoro ani nedozvieme.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk