Companion mobilná aplikácia k Red Dead Redemption 2 obsahuje súbory odkazujúce na PC verziu hry

Companion mobilná aplikácia k Red Dead Redemption 2 obsahuje súbory odkazujúce na PC verziu hry

 

Otázka už neznie či, ale kedy príde Red Dead Redemption 2 na PC?

Red Dead Redemption 2 vyšlo pred dvoma dňami, ak ste si náhodou nevšimli tú hystériu. Konzolisti sa tešia a posmešnými obrázkami zdieľanými na sociálnych sieťach dávajú najavo svoju nadradenosť.

Ale keďže božie mlyny melú pomaly, ale isto a karmická rovnováha narušená posmeškami na adresu PC Master Race sa musí vyrovnať, verzia pre PC nakoniec bude.

Už keď Rockstar oznámil multiplayerovú zložku Red Dead Online, pomaly sa začali vytrácať pochybnosti o budúcom porte pre PC. Multiplayer je tou esenciou, ktorou Rockstar drží pri živote už 5 ročné GTA V a to sa stále vďaka nemu predáva na všetkých platformách a drží si hráčov.

V sprievodnej mobilnej aplikácii pre Red Dead Redemption 2 sa objavili náznaky, že PC verzia naozaj príde. Kedy, to zatiaľ veľmi ťažko odhadnúť, ale pre nás je dôležité, že bude. Ako zistili šikovní ľudia z Rockstar Intelv koreňových súboroch aplikácie sa skrývajú riadky, v ktorých je referencia na technológiu TXAA (anti aliasing). Túto technológiu zabezpečuje NVIDIA a nachádza sa len v aplikáciách pre PC. GTA V tiež používa technológiu TXAA vo svojej verzii pre počítač.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk