Anthem, akčná adventúra v zdieľanom svete dosiahla vo vývoji dôležitý bod

Anthem, akčná adventúra v zdieľanom svete dosiahla vo vývoji dôležitý bod

 

Vývoj herného titulu Anthem dosiahol štádium alpha testovania.

To obvykle znamená, že obsah v hre je hotový. Generálny manažér z BioWare Casey Hudson sa vyjadril, že hranie Anthem s ostatnými hráčmi mu pripomenulo, keď prvýkrát testoval multiplayer v hre Baldur’s Gate.

„Zdieľať takéto dobrodružstvo s vašimi kamarátmi ako tím hrdinov, aj napriek tomu, že sú z iného mesta alebo štátu, bolo magickou skúsenosťou. Skúsenosť, ktorá na mňa urobila silný dojem. Vedeli sme, že Baldur‘s Gate mala zábavnú hrateľnosť, úžasný vizuál a bohatý príbeh s pamätnými postavami. Boli sme vážne nadšený potenciálom tejto hry, pretože združila hráčov. O 20 rokov neskôr mám zase ten istý pocit.“

Casey Hudson

BioWare je teda momentálne zameraný na riešenie bugov, herné vyváženia, ladenie a vyhladzovanie. Je to však stále ešte veľkú kus roboty a Hudson chce, aby hra smerovala tým správnym smerom.

Počas uplynulých mesiacov sme mali možnosť vidieť z hry Anthem aspoň niečo. Hráči vedia akým spôsobom bude vyrozprávaný príbeh a akým spôsobom bude fungovať multiplayer. Dokonca je známe, že príbehové rozšírenia budú zdarma pre všetkých hráčov.

Anthem ma stanovený dátum vydania na 22. februára 2019. Objaví sa na PC, PS4 a Xbox One. Tí, ktorí si hru preobjednajú získajú aj demo už 1. februára 2019! Tešíte sa?

Viac o Anthem:

Zdroj: VG247, Blog BioWare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk