Yakuza 6: The Song of Life vyjde budúci rok aj na PC

Yakuza 6: The Song of Life vyjde budúci rok aj na PC

Záverečný diel ságy.

Vydanie Yakuzy na PC bolo pre Segu trefou priamo do čierneho. Hra Yakuza 0 sa na Steame teší obrovskej popularite, port bol zvládnutý úplne skvelo a recenzie tejto verzie v priemere výrazne presahujú hranicu 90%. Je to jednoducho titul, ktorý je pre PC ako stvorený, a ktorý tu mal byť už dávno.

Aj keď vieme, že na PC o pár mesiacov príde aj Yakuza Kiwami, čo je remake úplne prvej časti, dnes k nám doľahli správy o príprave vydania PC verzie posledného dielu Yakuza 6: The Song of Life. Ako je možné vidieť v oficiálnej finančnej správe (strana 10 úplne dole), šiesta Yakuza je plánovaná okrem PS4 aj pre túto platformu. Oficiálne ohlásenie je teda už len na spadnutie.

Takže na PC budeme mať Yakuza 0, Yakuza 1 /vo forme remaku/ a Yakuza 6. Ostáva už len teda Yakuza 2, Yakuza 3, Yakuza 4 a Yakuza 5. Vzhľadom na to, že remake Yakuza 2 menom Yakuza Kiwami 2 je v príprave pre PS4, môžeme čakať, že hry skôr či neskôr príde aj na PC. Yakuza 3 vyšla len na PS3, no v Japonsku sa čoskoro hráči dostanú jej vylepšenej verzie (nie remaku) na PS4. Tá sa pravdepodobne dostane aj k nám a podľa všetkého aj na PC. Podľa nášho názoru stretne ostávajúce Yakuza 4 a Yakuza 5 rovnaký osud.

"Selphieza 6: The Song of Life"

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk