Bethesda ohlásila Fallout 76
Update

Bethesda ohlásila Fallout 76

 

Nový Fallout!

Po nekonečnom streamovaní nápisu "PLEASE STAND BY" na Twichi sa Bethesda konečne rozhodla ukončiť trápenie fanúšikov napnutých od vzrušenia ako struny na gitare a zverejnila prvý trailer na hru Fallout 76.

Zatiaľ nevieme o čom tá hra bude a vlastne ani akého žánru. Samotný názov Fallout 76 v nás trocha vytvára pocit, že to pokračovanie hlavnej série asi nebude, aj keď číslo jednoznačne odkazuje na Vault 76, ktorý bol spomenutý v predchádzajúcom dieli Fallout 4. To, čo sa za zvláštnym názvom skrýva, napokon zistíme až za dverami stojacej hernej výstavy E3, konkrétne 10. júna.

UPDATE

K Fallout 76 sa vyjadril aj známy redaktor Kotaku Jason Schreier tvrdiac, že podľa jeho informácií nepôjde o singleplayerovú hru ale o online titul. Za svojím vyhlásením si zároveň patrične stojí, nakoľko sa taktiež tak trocha ironicky vyjadril k spochybňujúcim príspevkom na Reddite o Fallout 76 ako o možnej online hre podotýkajúc, že jednoducho nechcel, aby hráči čakali niekoľko týždňov na singleplayerovú hru, ktorú nakoniec nedostanú.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk