Pozrite si nový trailer na The Swords of Ditto

Pozrite si nový trailer na The Swords of Ditto

 

Akčná kreslená RPG videohra so zaujímavým príbehom, ktorý ale môžete úplne ignorovať.

Devolver Digital dalo tentokrát prednosť kreslenej animácii, pretože sa chceli viac zamerať na vizuálne detaily. The Swords of Ditto vychádza zajtra teda 24. apríla 2018, no aby tvorcovia onebitbeyond hráčom skrátili čakanie, pripravili si pre nich aj zábavný trailer, ktorý v sebe obsahuje ukážky vizuálu a aj ukážky hrateľnosti. Hráčov čakajú unikátne dobrodružstvá, ktoré sú spojené príbehom a všade číha nebezpečenstvo.

Akým spôsobom budú prepojené príbehy postáv zatiaľ nie je známe. Známy je len fakt, že každé dobrodružstvo sa stane legendou, ktoré zanechá v sebe silný odkaz. Každý čin, úspech a neúspech určitej postavy bude mať zmysel pre postavu, ktorá príde po nej. To znamená, že budete môcť zozbierať korisť, ktorú mala predchádzajúca postava.

Spisovateľ Ed Fear sa vyjadril, že videohra bude mať dva príbehy, ktoré sú medzi sebou prepletené a sledujú formát pred a po. Hovorí aj, že ak vás príbeh nezaujíma môžete iba pobehovať a drancovať rôzne jaskyne. Príbeh by sa dal označiť za nenápadný z dôvodu rôznorodosti hráčov. Nie každý má rád príbeh, no určite je v hre zakomponovaný! Cena videohry je momentálne 15,99€, no táto akcia vyprší zhruba za 20 hodín, takže ak Vás táto videohra zaujala neváhajte! Herný titul The Swords of Ditto je dostupný na Steame, GOG a Humble.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk