Knuckle Sandwich je bláznivá RPG videohra

Knuckle Sandwich je bláznivá RPG videohra

 

RPG o rýchlom občerstvení a kulte prichádza na PC a Mac.

Videohra Knuckle Sandwich sa momentálne dá finančne podporiť na Kickstarteri do 19. mája 2018. Príbeh sleduje chlapca, ktorý sa presťahoval z domova za prácou do nového mesta. Po úspešnom pohovore sa úplne náhodne ocitne v situácii, kde zmizne človek úplne bez stopy. Táto mystéria bude zahŕňať smiešnu bandu a fanatický kult.

Preskúmate mesto Bright City, ktoré sa nachádza v juhovýchodnej Austrálii. Pri preskúmavaní sa stretnete s množstvom postáv a zohráte dôležitú úlohu v ich životoch. Príbeh je rozčlenený do kapitol, pričom sa každá kapitola odohráva na inom mieste a s inými postavami. Podľa tvorcu sa hráč môže tešiť na skryté tajomstvá, ktoré môže hráč veľmi ľahko prehliadnuť.

Grafický dizajn hry je inšpirovaný videohrami Pokémon a Dragon Ball. Príbeh je ovplyvnený filmami ako Fargo, The Big Sleep a American Psycho. Tvorca chcel vytvoriť takú RPG v ktorej sa vyhnete farmeniu, čislami preplnenej obrazovke či hromadeniu predmetov. Väčšina hry je postavená na odlišných mini hrách. Zahŕňajú varenie, chytanie chrobákov, sprchovanie, boxovanie, písanie a mnoho ďalších. 

Projekt Knuckle Sandwich už dosiahol svoj cieľ, takže ak ste fanúšikmi podobných hier máte sa na čo tešiť. Projekt však stále môžete podporiť na Kickstarteri.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk